Pogoda jutro Pogoda Poznań
10
Dni Przedsiębiorczości Poznań POD PATRONATEM EPOZNAN.PL
EVENT
Środa 18 kwietnia 2018
Czwartek 19 kwietnia 2018
Piątek 20 kwietnia 2018
Sobota 21 kwietnia 2018
Niedziela 22 kwietnia 2018

Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
kwiecień
pnwtśrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

WSTĘP: 
Bezpłatny / Częściowo płatny - szczegóły w programie 

Na wszystkie wydarzenia - obowiązuje rejestracja


Kolejne Dni Przedsiębiorczości Poznań to pięć dni, kiedy słowo "biznes" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Podczas imprezy każdy uczestnik może znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, a także znaleźć źródła finansowania i partnerów dla swojego biznesu. Uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę o nowe rozwiązania technologiczne oraz nawiązać ciekawe kontakty biznesowe podczas wielu spotkań, warsztatów i szkoleń, jak również uzyskać porady wielu specjalistów i ekspertów, którzy oferują swoje wsparcie w Strefie Doradczej.

Wydarzenie to jest adresowane w szczególności do:
osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorców z różnym stażem działalności i z różnych branż, inwestorów poszukujących nowych obszarów współpracy oraz wszystkich tych, którzy przedsiębiorczością się interesują!

VIII EDYCJA DPP POŁĄCZY W SOBIE 5 WYDARZEŃ:

18 kwietnia 2018 - Gala Finałowa Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości (Hotel Bazar)

W godzinach wieczornych odbędzie uroczysta Gala Finałowa Konkursu, podczas której poznamy Laureatów XV edycji Konkursu oraz zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia.
XV edycja Konkursu odbywa się pod przewodnictwem p. Jana Grabkowskiego - Starosty Poznańskiego.  Zastępcą Przewodniczącego w tej edycji jest p. Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania.
Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości adresowany jest do średnich, małych lub mikro przedsiębiorców oraz startup-ów działających na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, którzy notują sukcesy na rynku, posiadają ciekawą ofertę, wykorzystują innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez nich działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.
Laureaci otrzymają oficjalne tytuły "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania. Oprócz tytułu i wyróżnienia można uzyskać prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów. Wstęp na Galę - odbywa się tylko na podstawie imiennych zaproszeń.
Więcej Informacji: www.poznan.pl/lidermsp


18 kwietnia 2018 - Startup Poznań (Plus Jeden Poznań, ul. Za Bramką 1)

Jest to bezpłatne wydarzenie skierowane do obecnych przedsiębiorców, osób planujących założenie działalności gospodarczej oraz wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu. Wydarzenie Startup Poznań 2018 organizowane jest przez Miasto Poznań i Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy wraz z Partnerami.
W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z formami organizacji pracy, budowaniem zespołu, komunikacją w biznesie oraz finansowaniem i komercjalizacją pomysłów. Podczas paneli dyskusyjnych specjaliści podzielą się swoją wiedzą na temat skutecznej rekrutacji wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz sposobach finansowania przedsięwzięć zarówno samodzielnie jak i we współpracy z inwestorem.
Ponadto, w trakcie warsztatów, uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób chronić swoją własność intelektualną, jak przygotować doskonały budżet, wypromować swoją markę wykorzystując content marketing oraz jak najlepiej łączyć technologię z biznesem.
Organizatorzy zadbali o możliwość skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów w ramach Strefy Doradczej. Uczestnicy będą mieli okazję otrzymać wsparcie m.in. w zakresie zabezpieczenia swoich pomysłów, pozyskiwania funduszy unijnych czy prawa.
Udziału w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej Informacji: startup.poznan.pl


19 kwietnia 2018 - Poznań Biznes Partner (MTP – Pawilon 11 Iglica)

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie hasło "Mój Biznes. Bez ograniczeń.", którego udoskonalona formuła dostarczy dużej dawki wiedzy i kompetencji.
Jest to wydarzenie kierowane do osób, które prowadzą firmę lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają praktycznej wiedzy na temat możliwości rozwoju własnego biznesu, komunikacji z klientami, zarządzania finansami czy e-biznesu, marketingu i storytellingu.
Atrakcyjnym elementem będą również tematy dotyczące możliwości rozwoju kompetencji własnych i zespołu, przywództwa, a także technik negocjacyjnych i wywierania wpływu społecznego w biznesie. Dopełnieniem całości będą też zagadnienia w zakresie technik kreatywnych w biznesie w oparciu o metodę service design / design thinking, a także spotkania networkingowe.
Podczas imprezy każdy uczestnik znajdzie inspirację i pomysł na własną firmę lub jej rozwój, a także będzie miał możliwość pozyskać partnerów dla swojego biznesu.
Uczestnicy będą mogli skorzystać z rozmaitych form spotkań - m.in. wykładów, warsztatów, szkoleń i spotkań networkingowych, a także uzyskać wsparcie informacyjno-doradcze wielu ekspertów i firm oraz najważniejszych organizacji otoczenia biznesu oferujących swoje usługi wsparcia, którzy zostaną zaproszeni do Strefy Doradczej. Udziału w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej Informacji: www.poznan.pl/dniprzedsiebiorczosci


20 kwietnia 2018 - Social Media Ninja (MTP Hol Wschodni – Sala Zielona)

Jak poznać Marketing Przyszłości i rozwinąć swoją karierę? Bycie specjalistą Social Media to jedna z najważniejszych kompetencji XXI wieku w zakresie marketingu.
Dzięki specjalistycznemu szkoleniu będzie można poznać sposoby, aby przejść pomyślnie każdą rozmowę na stanowisko social media specjalisty. Na szkoleniu padną odpowiedzi m.in. na pytania: 
Jak i po co tworzyć grupy na Facebooku?
Jak robić LIVE'y na Facebooku oraz co to jest content efemeryczny?
Jakie są strategie i trendy w social media w 2018 roku?
Dzięki szkoleniu będzie można poznać też sposoby tworzenia oferty dla klientów, budowania marki osobistej w social mediach oraz POZYSKIWANIA klientów oraz REKRUTOWANIA i ZATRUDNIANIA social media specjalistów.
Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do: freelancerówm Social Media, pracowników w działach marketingu, właścicieli i kadry zarządzającej agencji, przedsiębiorców, a także dla osób, które mają zamiar pracować w social media marketingu i osób młodych, które szukają pomysłu na swoją karierę zawodową.
Udziału w szkoleniu jest płatny.
Więcej Informacji: sprawnymarketing/szkolenia/social-media-ninja


21-22 kwietnia 2018 - Blog Conference Poznań (MTP Pawilon 15)

Konferencja Influencer Marketing.
Blog Conference Poznań to wydarzenie dla wszystkich twórców internetowych oraz osób związanych z Influencer marketingiem.
Organizatorzy stawiają na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczą też jak budować własną markę i relacje z klientem.
Potwierdzają po raz kolejny, że tworzenie w sieci to praca i jest poważnym zajęciem z bardzo dużym potencjałem reklamowym.
Samo #BCPoznan to 1500 miejsc. Udział w wydarzeniu jest darmowy.
Wydarzenie adresowane jest do blogerów, youtuberów i osoby działające na Instagramie czy Twitterze oraz przedstawicieli agencji i marek.
Udziału w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej Informacji: blogconferencepoznan.pl

• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.